Blaženka Ovsená žiari šťastím

Blaženka Ovsená žiari šťastím.
Blaženka Ovsená žiari šťastím.
Thomas Puskailer, superstarista.
Thomas Puskailer, superstarista.

6 thoughts on “Blaženka Ovsená žiari šťastím

 1. Ak si dobre pamätám, tak naša Blaženka :) asi o takomto čase cestovávala, a potom priniesla o jej ceste reportáž. Tak asi len musíme mať trochu strpenia.
  I keď tieto ňou zverejnené „pohľadnice“ mediálnych „alfasamcov“ s venovaniami mi skôr hovoria, že naša pani Blažena nám „dakde zablúdila“ :D
  Tu „tak trochu“ nadviažem na predchádzajúcu tému „o tesných panelákoch“:

  Prečo nadpriemerný muž sa musí „preobliecť za šaša“, aby „mohol rozdávať autogramy“ húfom fanyniek §§§
  A prečo (pod)priemernému mužovi na „rozdávanie autogramov“ stačí „lapiť do ruky sladké drevo“ a dačo „zaškriekať“ o „aj lap ju“, „lap mi tu“, … o „tač mi“ radšej pomlčim §§§

 2. trpezlivosť ruže prináša, je to sloveni.forumsk.com

  Budem sa tešiť ak pani Blažena príde s novou témou, ešte raz zopakujem, naše dejiny to nie je len Svätopluk a obdobie VM. Napr. takmer úplne neprebádané a tabuizované je pôsobenie bratríkov na Slovensku.

 3. jaruj kazok, denis,

  úplne voľné a otvorené forum je sloveni.forumsk,
  ale skončenie Sclabonie mi bude ľúto.

 4. Web stránka zadarmo je niečo také, ako keď to je zadarmo. Omnoho lepšie verzie stoja zopár eur. To by nebol problém vybrať ako dar od užívatelov stránky. Problém je pustiť sa do toho a vedomosti, ktoré ja nemám. Raz som sa už podielal na založení jednej záujmovej www, už má možno aj 10 rokov, tisíce prispievatelov a desiatky príspevkov denne. To sa dá dosiahnuť, ak je priestor otvorený, demokratický a prevádzkovateľ ho nepovažuje za výsostne svoj dvorček, na ktorom si ON môže robiť čo chce, teda cenzúrovať. Cenzúrovať názory, cenzúrovať ludí.
  Myslím že pani Blažena má potenciál niečo také spustiť, na druhej strane treba povedať že to je vysilujúca činnosť a v podstate zadarmo, ako večšina koníčkov. Leteckému modelárovi tiež nikto nazaplatí ak na verejností robí akrobatické kúsky a baví deti aj dospelých. Zoberme si príklad zo Štúrovcov. Nielenže im nikto nič nedal, ešte ich aj žalárovali a iné prieky im robili, nám nič také nehrozí. A napriek tomu oni mali to nadšenie a my nie.

 5. Veď už raz skončila. Možno aj dva krát. Nič netrvá večne, je to web stránka o osobnej výpovedi jej majitelky a nie kolektívne a otvorené dielo. Je škoda že u nás žiadny otvorený portál venujúci sa histórii neexistuje a je zaujímavé, že túto medzeru nikto nie je ochotný vyplniť. Takže žime si v svojich ulitách a poznamenám len tolko, že naše dejiny nie sú len o gulách Svätoplukovho koňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.