Prezidentské voľby sa blížia a ty nevieš, koho voliť? Veľké varovanie!

Nedávno som dostala z viacerých strán otázku od známych, že im mám poradiť, koho majú voliť. Moja odpoveď bola nasledovná: „Ja si nedovolím ti povedať, koho máš voliť, ale poviem ti, ako budem voliť ja.“

Takže ja budem voliť Štefana Harabina alebo Martina Daňa. Vyšlo mi to z nasledovnej logiky.

Síce som za prijatie registrovaných partnerstiev (a počula som, že majú byť schválené v roku 2019), takže by sa mohlo zdať, že budem voliť Čaputovú. Toto pozitívum Čaputovej však je prekonané veľkými hrozbami v jej svetonázore a v ľuďoch, ktorí za ňou stoja. Čaputová je za väčšiu pomoc utečencom, je za euro-atlantické smerovanie, za prehĺbenie spolupráce s EÚ a mám pocit, že aj s NATO. Takže čo mám z registrovaných partnerstiev, keď môžem prísť o domovinu, o vlasť, o suverenitu a o bezpečné žitie?

Takže si predstavím nasledujúce dva scenáre ako v teórii hier.

1) Najhorší možný scenár s Čaputovou ako prezidentkou

a) Možno síce budeme mať registrované partnerstvá, ó, aké krástne, aké úžastné, aké rozkoštné (kto čítal môj gej román, chápe, prečo používam takéto skomolené slová:)), veď sama gej partnerstvá podporujem, no na druhej strane tu môžeme mať nezastaviteľnú masu prisťahovalcov nekompatibilného vierovyznania, ktorým viera káže vešať homosexuálov na stromy. Takže homosexuáli síce môžu mať registrované partnerstvá, ale súčasne sa môžu báť vyjsť do ulíc, aby neodvisli na strome.

b) Môžeme tu mať masu cudzokrajných hrdlorezov, ktorí druhým podrezávajú krky alebo vrážajú do ľudí dopravnými prostriedkami.

c) Môžeme tu mať nové chrámy, nové maniére, nové obmedzenia, zvýšený tlak na potlačenie všetkého slovenského a národného. Tlak ešte väčší ako dnes.

d) Ba čo viac, Čaputová môže byť nasadená elitami, aby u nás presadzovala NATO agendu. V dôsledku toho môžeme mať na našom území umiestnené americké vojenské základne, možno aj rakety stredného doletu, možno sa staneme terčom ruskej odvety.

e) Možno sa naša nová prezidentka zaslúži aj o to, aby naša republika minula ďalšie ťažko vydreté miliardy eur Slovákov na nákup americkej bojovej techniky, aby USA mohli naďalej živiť svoj krvilačný establišment a imperialistickú politiku.

d) Napokon môže dať Čaputová uškrtiť všetkých, ktorí s ňou nesúhlasia.


2) Najhorší možný scenár s Harabinom ako prezidentom

a) Všetci slniečkari, vítači a protinárodne orientovaní aktivisti si budú od zúrivosti trhať vlasy. Tí, ktorí zakazovali predaj mojej knihy, resp. tí, ktorí umiestnili sclaboniu na zoznam konšpiračných webov, dostanú zaslúženú nefyzickú facku a mne to ulahodí na bruchu.

b) Registrované partnerstvá nebudú schválené teraz, ale až o päť rokov.

c) Kresťania budú mať takú veľkú kresťanskú podporu v kresťanskom prezidentovi, že to vyvolá zhnusenie u veľkej časti kresťansky cítiacich ľudí, ktorí sa kresťanstvom prejedia, takže títo sa radšej stanú ateistami.

d) V EÚ budeme za zlých, ale možno aj za dobrých, podľa toho, kto bude v EÚ práve vládnuť.

e) NATO nás demokraticky zbombarduje za proslovanského prezidenta.

Čo je horšie?

Ja vám nejdem hovoriť, čo je horšie – či voliť Čaputovú alebo Harabína. Rozhodite sa sami. Poviem vám len toľko, že masová migrácia nemusí trvať večne. Stačí odolať teraz, neskôr može migrácia pominúť podobne ako horúčka. Ja nemám problém s hinduistami, ale náboženstvá odovodené zo židovstva sú v princípe netolerantné a mne tu kresťanstvo zatiaľ stačí a nepotrebujem k tomu ďalšie náboženské výstrelky. Ak nás USA zbombardujú demokratickými bombami, aspoň umrieme hrdo ako Sloveni, nie ako zapredané anglosaské šľapky – prepáčte za výraz, ale výstižnejší som nenašla.

Ešte pár slov k Čaputovej a o volebnej fraške

Súčasná volebná kampaň nie je spravodlivá. Čaputovú by som charakterizovala ako „tragédiu zabalenú do prázdnych citových fráz“. Toľko prázdnych citových výlevov a pozitivizmu, koľko srší z tejto falošnej pani, som ešte u nikoho nezažila. Je to podozrivé.

Táto pani hlása súcit so slabšími, hlása boj proti zlu, proti arogancii moci, teda aj proti oligarchom. Super, keby to myslela úprimne.

Táto pani je však absolútne falošná z viacerých dôvodov:

  1. Čaputová je falošná preto, lebo je to práve ona sama, kto stelesňuje aroganciu moci. Nie za Martinom Daňom, ktorý nemá na predvolebnú kampaň takmer žiadne finančné prostriedky, ale práve za Čaputovou stoja oligarchovia, resp. im podobní, ktorí do nej naliali státisíce eur (Progresívne Slovensko) a dolárov (175000$ z amerického Goldmanovho enviromentálneho fondu v roku 2016). Nie za Martinom Daňom, ale práve za Čaputovou stojí väčšina mainstrímových médií na čele s Denníkom N. Čaputová je tá mocná. Rovnosť šancí v predvolebnom boji na Slovensku je obyčajná fraška. Niektorí kandidáti sú mainstrímom glorifikovaní, iní zhovaďovaní, resp. vylučovaní. Je jasné, že keby oligarchovia nenaliali do Čaputovej státisíce eur a keby nedostala masívnu mediálnu podporu, dnes by po nej neštekol prašivý pes. Práve peniaze, ktoré boli do nej naliate, z nej spravili marketingovú hviezdu – obal, avšak bez obsahu. Jej umelecké videoklipy, v ktorých je nastajlovaná, jej rozlietané vlasy a hrubá vrstva mejkapu, jej precitlivený tón hlasu, to všetko sú manipulatívne metódy, ktoré Čaputová používa na ošialenie ľudí. Áno, to ona predstavuje aroganciu moci.
  2. Čaputová je falošná aj preto, lebo hoci podľa vlastných slov bojuje za slabších a za férovosť, neozvala sa, keď do vlakovej diskusie prezidentských kandidátov (denníka SME) neboli pozvaní všetci prezidentskí kandidáti (napr. ani Martin Daňo). Prečo sa Čaputová vtedy neohradila, že ona bojuje za slabších a preto považuje konanie voči Daňovi je neférové? Ja vám poviem, prečo. Preto, lebo je to jedna falošná osoba.
  3. Čaputová sa zaslúžila o jednu skládku – aj to je otázne, či v tom vystupovala sama, alebo iba sama zlízla smotanu. S jednou skládkou uspela a získala niekoľkotisícovú cenu. Bola dokonca pozvaná do Bieleho domu! Dvere sa jej otvárajú, akoby to mala dopredu dohodnuté a vybavené. Na druhej strane sa novinár Martin Daňo zaslúžil o poukázanie na mnoho káuz, prejavil odvahu, schopnosti, dotiahol veci na medzinárodné súdy, a akej odmeny sa mu dostalo? Pre šibnutý mainstrím nie je ani len novinárom. Je to podobná absurdita, ako keby mainstrím vyhlásil, že Maybach Exelero je motorka, nie auto. Pritom Maybach Exelero je jedno z najdrahších áut na svete (6 mil. eur).
  4. Čaputová je falošná aj preto, lebo hlása slušnosť, pritom ona sama sa iba málo líši od objednávateľa Kuciakovej vraždy. Síce tvrdí, že práve Kuciakova vražda ju prebudila z letargie a motivovala kandidovať za prezidentku, ale v skutočnosti si s objednávateľom Kuciakovej vraždy môže táto falošná osoba podať ruku. Prečo? Kým objednávateľ Kuciakovej vraždy potrestal Kuciaka za nepríjemné novinárske otázky vraždou vykonanou nájomnými vrahmi, Čaputová (resp. jej ľudia) postavila svoje najaté gorily pred dvere, aby akýmkoľvek spôsobom zastavili novinára Martina Daňa, aby jej na tlačovke nemohol položiť nepríjemné otázky. Keď novinár Daňo chcel uplatniť svoje občianske právo na verejnú kontrolu, Čaputovej gorily ho zastavili a škrtili do krvi. Čaputová sa potom na Facebooku bránila, že to bola súkromná tlačovka, na ktorú Daňo nebol pozvaný – v jednom rozhovore sa priznala, že dopredu vedeli o Daňovi, preto ho nepozvali. Záver? Čaputová klamala, lebo tlačovka nebola súkromnou udalosťou, ale udalosťou vo verejnom záujme, preto nemala právo brániť slovenskej spoločnosti dozvedieť sa o informáciách verejného významu. Keď Čaputovej ochrankári do krvi škrtili Martina Daňa, v skutočnosti do krvi škrtili nielen nebohého chudáka Jána Kuciaka, ale aj celú slovenskú občiansku spoločnosť.

Pár slov k Harabinovi

Kamarát sa ma pýtal: „A to ti nevadí, že Harabin mal telefonát s mafiánom?“ Odpovedala som mu, že Harabin dal túto vec na súd a vysúdil za to milióny korún. Ak niekto naďalej tvrdí, že Harabin mal nejaký telefonický rozhovor s mafiánom, odporúčam mu, nech Harabina zažaluje.

Harabin doteraz vyhral všetky súdne spory, pokiaľ viem. Početné vyfabrikované disciplinárne konania voči nemu boli zastavené.

Slniečkarska chobotnica – prebudenie

Tieto voľby sú na niečo dobré. Počas kampane sa ukázalo, že nielenže máme na Slovensku nebezpečnú slniečkarsku chobotnicu, ale aj to, že dosah ramien tejto slniečkarskej chobotnice prekonáva naše predstavy. Bude s tým treba niečo spraviť. Ako vraví Čaputová, je treba postaviť sa zlu.

4 Comments

  1. Všetci pronárodní kandidáti sa nalepili na politický katolicizmus, ktorý bol vo voľbách úplne porazený. Voľby dopadli porážkou politického katolicizmu a víťazstvom pre ľudí sympatickej osoby, čo je pre kladiča vencov na hroby dôležité.

  2. Zdravím, Bynk, áno, so stránkou boli problémy kvôli starej wordpressovej téme. Teraz sme dali novú tému, ktorá sa podobá tej starej. Tá predošlá mala nejakú systémovú chybu. Google tiež hlásil chybu na stránke. Ale už by to malo byť v poriadku. Nič také hrozné sa nestalo, lebo aj tak na sclabonii neboli nové články.

  3. Kedže pani Čaputová má už 200% preferencie, Kiska vyhlásil, že už žiadne volby nie su potrebné a hned po ukončení funkcie ju inauguruje do úradu. 🙂

    Ale o inom som chcel, robili ste nejaké rekonštrukcie webu? Lebo pred časom sa nedalo ani len dostat na vaše stránky…

  4. Mne vadia právnici v polirike. Po prevrate z r.1989 ich bolo vo vtcholovej politike nadmieru, ale ako sa vysporiadali s tranformáciou hospodárstva, škoda hovoriť. Šlo o jednu veľkú lúpež obyvateľov. Uprednostnil by som prírodovedcov technikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *