Protest proti vyveseniu vlajky NATO úžerníkom Kiskom

Radšej by som písala pozitívne články o slovenskom duchovne, ale nedá sa, keď tu máme takých nevedomcov. Dnes som sa dopočula, že pri príležitosti tragického 15. výročia nášho vstupu do NATO úžerník Kiska vyvesil na prezidentskom paláci vlajku NATO. Týmto chcem voči tomuto konaniu vyjadriť prostest. Budúci exprezident a úžerník v jednej osobe, Andrej Kiska, považuje naše členstvo v NATO za jeden z dôvodov, prečo je dnes Slovensko prosperujúca a bezpečná krajina. Podľa neho sme do NATO vstúpili na základe nášho suverénneho a dobrovoľného rozhodnutia.

Tu treba povedať len jedno. Slovensko patrí do kategórie krajín tretieho sveta aj preto, lebo buduje americkú prosperinu namiesto tej slovanskej, vlastnej, našej. Nákupom zastaralých, predražených a hlavne úplne zbytočných amerických stíhačiek naša vláda ožobračila slovenských občanov a nakŕmila pažravú papuľu nenásytného vojnového amerického draka. Ožobračila naše nenarodené deti, naše skôlky, naše nemocnice, naše cesty, naše pohotovosti a záchranky, naše poľnohospodárstvo a
našich dôchodcov. Prilepšila však tým ľuďom na druhej strane Atlantiku.

Kiska nemá pravdu, že sme do NATO vstúpili dobrovoľne a suverénne. Pred 15-timi rokmi rozhodli za občanov politici. Podľa stránky Ministerstva obrany parlamenty členských krajín NATO uzatvorili ratifikáciu prístupových protokolov v marci 2004. Keby sa v tejto veci bolo konalo referendum, zrejme nikdy by sme do NATO neboli vstúpili. NATO je hanbou sveta, lebo štve Slovanov proti Slovanom, a je pre nás potupou, že sme v rovnakom klube ako americká armáda, ktorá má na svedomí vraždenie po celom svete. Ak už iné prípady nemáme hodnotiť, nikdy nezabudneme na Srbsko. Pojem „humanitárneho bombardovania“ sa stal tým najodpornejším eufemizmom v dejinách ľudstva. Jedna vec je ale istá. Keď na Slovensku konečne zvíťazia Slováci, tí naozajstní Slováci dušou a srdcom, nie tí Slováci, ktorí si myslia, že sú Slovákmi len preto, lebo ovládajú slovenský jazyk, potom z NATO vystúpime na základe, a teraz už naozaj, nášho slobodného a suverénneho rozhodnutia. Naše členstvo v NATO v súčasnosti obhajujú iba eurohujeri a NATO fanatici, nie rýdza slovanská duša.

Kiska vyvesením NATO vlajky akoby povedal: „Vládne tu NATO a my sme jeho kolóniou!“ Andrej Kiska nech si vešia vlajku NATO vo svojej obývačke, keď mu to robí dobre, ale aby ju vešal na stožiar pri prezidentskom paláci, aby stála nad našimi hlavami ako symbol podmaneného územia, je neprípustné. Toto by mal vedieť človek, ktorý stojí na čele štátu, ktorému prisahal vermosť. Namiesto toho sa Kiska hodil na chrbát ako poddajný psík, ktorý vo svojej submisivite pred iným odhalí svoje bruško, svoje najzraniteľnejšie miesto.

No proste nie! Protestujeme!

Okamžite tú vlajku zves, ty úžerník!


https://www.hlavnespravy.sk/pred-prezidentskym-palacom-vztycili-vlajku-nato/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *