ŠKANDÁL! Blažena Ovsená odhalená!

Vážení priatelia, po voľbách, len čo som v noci zapálila sviečku Jánovi Kuciakovi a jeho priateľke, mi zatelefonovala istá pani Janíková, ktorá sa mi predstavila ako redaktorka magazínu Žena a láska, s tým, že so mnou musí okamžite spraviť interview, lebo že vraj ma odhalila. Najskôr som ju odbila s tým, že teraz po voľbách nemám vôbec čas, ale keď spomenula Neviditeľný zdroj, môj úžasný gej román, zbystrila som. Pani redaktorka ma naozaj odhalila, a to fatálne. Áno, Blažena Ovsená je len umelecký pseudonym, moje civilné meno je v skutočnosti ZUZANA ČAPUTOVÁ. Myslím si, že teraz po voľbách, keď už mám výhru vo vrecku, to už môžem prezradiť. Exkluzívny rozhovor, ktorý som poskytla pani Magde Janíkovej, uvádzam v plnom znení tak, ako ho ona uverejnila v magazíne Žena a láska.

Magda Janíková: Dobrý deň, pani Ovsená-Čaputová – teraz neviem, ako vás mám oslovovať – či pseudonymom, alebo civilným menom… V prvom rade vám chcem zagratulovať k nesmiernemu úspechu v prezidentských voľbách. Aké šťastie, že Slovensko konečne získalo prezidentku, ktorá sa postaví za práva homosexuálnej menšiny!

Blažena Ovsená: Ďakujem, pani Janíková. Ináč je zaujímavé, že ste ma odhalili, pretože doteraz sa to nikomu nepodarilo. Ľudia ma tipovali na rôzne herečky, ba dokonca matičiarky.:) Ako ste vôbec prišli na to, že Blažena Ovsená som ja, Zuzana Čaputová? Veď na Sclabonii mám samé národné, vlastenecké články a v televízii sa vyjadrujem dosť protirusky a Slovensko nenazvem ináč ako Toutokrajinou… Evidentne ste ma prekukli a moja zastieracia stratégia zrejme nebola taká dobrá, ako som si myslela…

Magda Janíková: Pani prezidentka, viete, aj my, novinári, máme svoje zdroje… Prečo ste sa nazvali práve Blaženou Ovsenou? Nemohli ste si radšej zvoliť nejaký moderný, anglicky znejúci pseudonym?

Blažena Ovsená: Viete, raz v zime som bola s priateľom na výlete na skalách, a vtedy som mu oznámila, že som si založila blog o slovenskej histórii. Povedal mi, že by som si mala vybrať nejaký pseudonym. Tak sme začali hľadať. Chcela som, aby ten pseudonym znel čo najslovenskejšie, možno až trochu rusky, aby som „nasrala“ všetkých, ktorí Slovensku a Slovákom, ale ani Rusom veľmi nefandia. A tiež mal znieť trochu vtipne, čudne. Tak mi ako prvé koreňoslovné slovo napadlo Božena. Priateľ ale nesúhlasil, lebo jeho babka sa volala Božena, a keďže si chcel uchovať to meno v úcte, tak sme ho zavrhli. Potom mi napadlo meno Blažena… Blažena, čo je celá blažená. Smiali sme sa ako kone. A potom bolo treba vymyslieť priezvisko. Tam to bolo jasné. Dávni Slovania sa živili obilninami, tak som vedela, že keď si zvolím meno nejakej obilniny, nič tým nepokazím. Navyše Ovsená znie trochu rusky. Zase sme sa nemohli dosmiať. Tak vznikla Blažena Ovsená. Bolo to 04. jan. 2009.

Magda Janíková: Dostávam vskutku exkluzívne interview! Poďme teraz k voľbám, lebo aj tie sú dôležité! Ako hodnotíte svoje volebné víťazstvo?

Blažena Ovsená: Nie som prekvapená z toho, že som vyhrala. Keď som pred rokom ohlásila svoju kandidatúru na prezidentku
(pozn. red.: Blažena Ovsená na hrad!), už vtedy ma agentúry vysoko favorizovali. S pomocou peňazí z amerických neziskoviek som mala víťazstvo úplne isté. Celé voľby boli len formalitou. Ja som si titul prezidentky v podstate kúpila. Mám okolo seba schopný tím ľudí, ktorý zo mňa spravil sväticu. V televízii som sa síce oháňala populárnym budhizmom, aby som oslovila cieľovú skupinu, ale v skutočnosti som sa riadila dávnym slovenským vedomectvom. To mi dodávalo pokoj, silu a rozvahu.

Magda Janíková: Bol aj Váš gej román Neviditeľný zdroj súčasťou Vašej predvolebnej kampane, alebo ste túto knihu písali len pre vlastné potešenie.

Blažena Ovsená: Neviditeľný zdroj zohral v predvolebnej kampani kľúčovú úlohu, pretože sa stal takým volebno-programovým manifestom. Práve pri jeho písaní som si natrénovala vtieravé frázy o gej právach a gender ideológii, ktoré neskôr v televíznych debatách tak impresívne zapôsobili na slovenského voliča. Práve počas písania som došla k presvedčeniu, že ak by malo nejaké opustené dieťa trpieť samotou v detskom domove, tak by mu bolo určite stokrát lepšie napríklad na stredovekom hrade s Adamom a Slavom, osobami rovnakého pohlavia, ktoré sa stali hrdinami môjho románu.

Magda Janíková: Aké prvé kroky plánujete vykonať teraz po zvolení do čela štátu? Kam budete smerovať Vašu prvú zahraničnú cestu?

Blažena Ovsená: Tak, samozrejme, protiruská rétorika v predvolebnej kampani bola iba zástierka na to, aby ma ľudia zvolili. Teraz obraciam kormidlo a idem tvrdo bojovať za vystúpenie z NATO a vytvorenie Slovanského zväzu. Moja prvá zahraničná cesta teda logicky povedie práve do Moskvy k prezidentovi Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi, aby som s ním dohodla pripojenie Slovenska k Rusku. Je potrebné riešiť aj duchovné otázky. Po návrate z Moskvy idem predložiť návrh zákona o vyradení Svätého písma z kresťanských textov. Podľa nového zákonného nariadenia by sa malo Sväté písmo nahradiť mojím gej románom – Neviditeľným zdrojom. Mojou snahou pri písaní Neviditeľného zdroja bolo trumfnúť Sväté písmo nielen obsahom, ale aj hrúbkou. To sa mi skutočne aj podarilo, nakoľko moja kniha obsahuje omnoho zábavnejšie a pikantnejšie pasáže ako Biblia. Tieto kroky povedú k indoktrinácii homozväzkov a gender ideológie v slovenských dedinách.

Magda Janíková: Ako si predstavujete politiku v oblasti bezpečnosti krajiny, keď už budeme pod ochranou Ruska?

Blažena Ovsená: Ja v prvom rade zastávam názor, že by sme sa mali držať našej slovanskej orientácie. Mojím snom je, aby Rusko umiestnilo jadrové hlavice na území Slovenska. Napríklad mám predstavu, že by sa mohli vložiť do opustených raketových síl na Devínskej Kobyle.

Magda Janíková: Ste si vedomá, že potom USA namieri svoje jadrové hlavice na Bratislavu a tá ľahne popolom pri prvom vážnejšom konflikte?

Blažena Ovsená: Ja sa nebojím, ja budem v bunkri. Chcem, aby Slovensko bolo krajinou, v ktorej sa ľudia neboja umierať. Okrem toho ja Bratislavu beztak nemám veľmi rada.

Magda Janíková: Pani Ovsená-Čaputová, vidím, že sa s Vami ako prezidentkou máme na čo tešiť. Ešte jednu otázku na záver – plánujete napísať nejakú novú knihu?

Blažena Ovsená: Už na nej robím.

Magda Janíková: Prezradíte aj jej názov?

Blažena Ovsená: Samozrejme! Bude sa volať: Ako som vás všetkých

Magda Janíková: Už sa neviem dočkať, kedy si ju kúpim v kníhkupectve! Verím, že to bude rovnaký bestseller ako Neviditeľný zdroj! Ďakujem Vám za rozhovor, pani prezidentka! Želám vám veľa šťastia v presadzovaní Vašej slovanskej obrannej stratégie a gender ideológie.

Blažena Ovsená: Ďakujem aj ja. Keď si knižku kúpite, dám vám do nej aj autogram. Nech sa darí.

Staň sa fanúšikom mojej FB stránky:
https://www.facebook.com/blazenaovsenaofficial/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *