Unesené Slovensko – kukučie vajce v hniezde?

Dňa 15.06.2019 vykonala osoba menom Zuzana Čaputová prezidentský sľub. Proces prezidentských volieb bol napadnutý jedným z kandidátov, Štefanom Harabinom. Na základe tejto šťažnosti teda existuje dôvodné podozrenie, že priebeh volieb mohol byť sfalšovaný. Kým Ústavný súd nerozhodne o Harabinovej sťažnosti, nie je isté, či Čaputová je právoplatne zvolenou prezidentkou. Ja osobne vyhlasujem, že nepovažujem Čaputovú za právoplatnú prezidentku Slovenskej republiky a to až do rozhodnutia Ústavného súdu, až do rozhodnutia Ústavného súdu nebudem akceptovať akékoľvek jej právne kroky. Ak by napríklad rozhodla o napadnutí Ruska Slovenskou republikou, toto jej rozhodnutie budem považovať za nezákonné. Ak vymenuje nových profesorov, budem aj toto jej konanie považovať za nezákonné. Podobne, ak vymenuje ústavných sudcov, aj toto konanie budem považovať za nezákonné. A toto radím každému, kto má pochybnosti o Čaputovej volebnom víťazstve.

Inaugurácia Čaputovej za prezidentku Slovenska môže byť únosom Slovenskej republiky. Čaputová je vytvorená treťosektovovými organizáciami a grantovými peniazmi. Čaputová je ropa na hladine mora. Vyslovene mi lezie na nervy to, ako sa producíruje pred kamerami a fotoaparátmi, pričom pózuje ako prostitútka v porne s natupírovanými vlasmi v sexistických pózach a grimasách, čím znevažuje majetstát prezidentského inštitútu a navodzuje dojem, že obrana štátu stojí na rovnakej úrovni ako nafénované vlasy. Táto osoba sa mi javí ako zlá, falošná, povrchná a nebezpečná – môj názor. Javí sa mi ako zákerná, lebo očividne ide po lacných emóciách, pozlátku, imidži, stavia na dobrých dojmoch, sladkých frázach, ktoré majú za cieľ učičíkať masy, ale verím, tak mi hovorí môj šiesty zmysel, že je vnútorne extrémne nebezpečná.

Až do rozhodnutia Ústavného súdu je Slovensko v ústavnej kríze – pod hrozbou, že má v hniezde kukučie vajce, ktoré môže narobiť veľa škody. Pravdepodobne budú musieť zasiahnuť samotní občania, aby odstránili túto ústavnú krízu. Samotní občania by mali zakladať miestne rady, v ktorých by sa poradili, ako postupovať ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *