Ahojte, blížia sa voľby, tak by som chcela trochu napísať k tejto téme.

Tak čo? Už viete, koho budete voliť? Ktorého oligarchu sa chystáte zvoliť? Ktorý oligarcha bude hájiť vaše záujmy?

Kiska (Za ľudí) – podľa medializovaných informácií miliardár, oligarcha, podvodník a zločinec. Prepojený s USA. Chce na Slovensku imigrantov. Podal si ruku so Šorošom.

Sulík (Sloboda a solidarita) – podľa medializovaných informácií boháč, podnikateľ, v mojom ponímaní odľud, človek s podnikateľským myslením, cez zisk prepočítava všetko na svete, bol by schopný zvýšiť vek odchodu do dôchodku na neprijateľnú úroveň.

Truban (Progresívne Slovensko) – podľa medializovaných informácií boháč, ktorý zaplatil prezidentskú kampaň podvodníčke Čaputovej, má blízko k drogám, jeho ľudia ostrakizujú každého, kto má iný názor ako oni.

Beblavý (Spolu) – podľa medializovaných informácií boháč, Harabin žiada preveriť pôvod jeho majetku, riadi sa agresívnym heslom DO NICH, chodí obťažovať ľudí s inými názormi, dehonestuje parlament tým, že v ňom prespáva na zemi. Vyšiel z prostredia mimovládok (INEKO), manželku má z prostredia mimovládok (Transparency International).

Kollár – podľa medializovaných informácií boháč, ktorý mal styky s mafiánmi, tento je z tých oligarchov ešte najprijateľnejší, lebo prejavuje dosť veľké sociálne cítenie.

Matovič – podľa medializovaných informácií boháč s pochybnou minulosťou a biznisom, je za zotrvanie v EU, zakázal svojim poslancom kritizovať EU, je nevypočitateľný.

Bugár (Most Híd) – podľa medializovaných informácií nie je nijaký chudák.

To si fakt myslíte, že títo zbohatlíci kandidujú preto, aby pomohli obyčajným ľuďom?

Naša „demokracia“ skončila po 30-tich rokoch v rukách zbohatlíkov. Vláda oligarchie sa nazýva korporatokracia, iným slovom fašizmus.

No tak vám všetkým prajem šťastnú ruku pri voľbe svojho oligarchu.

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *