Vážení priatelia,

rok 2020 je za nami a ja by som ho chcela zhodnotiť najmä z politického hľadiska. Prepáčte, že tento článok bude dlhší, ale musím tu podať vyjadrenie v obsiahlej miere, aby som vyjadrila všetky myšlienky, ktoré mám v hlave. Pevne verím, že budete mať silu ho dočítať do konca, lebo na konci dávam geniálne návody, ako zatočiť s problémami.

V roku 2020 sa odohralo mnoho udalostí, ktoré zatriasli Slovenskom. Najviac nezatriasol Slovenskom Covid-19, ale nová vláda Igora Matoviča. Ukázalo sa, že Igor Matovič je najväčším problémom Slovenska.

Prečo je Igor Matovič naväčším problémom Slovenska? Lebo sa javí ako úchylák a mafián.

Úchylák Matovič

Pochybujete o tom, že Igor Matovič sa javí úchylák? Tak posúďte sami!

Podľa mňa je úchylné, aby:

 • nám premiér, jeden z troch najvyšších ústavných činiteľov, zdieľal vo facebookovom statuse svoje smradľavé ponožky,
 • sa nám premiér ospravedlňoval za plagiátorstvo, keď premiér má byť príkladom čestnosti,
 • premiér plakal na tlačovkách, keď má do ľudí vliať dôveru vo vedenie štátu a v schopnosť vlády riešiť zložité problémy bez citových výlevov,
 • premiér zaviedol povinnosť nosiť rúška a potom išiel do susedného Maďarska a tam vyhlásil, že konečne nemusí nosiť rúško, ako keby on nemal nijaký vplyv na to, že na Slovensku boli rúška povinné,
 • premiér vyhlásenia o vážnosti situácie s nárastom Covid-19 pozitívnych ľudí riedil srandou a zábavou, napr. keď v jednom statuse vyjadril názor, že situácia je vážna a v ďalšom statuse zverejnil vtip o tom, ako školáci idú do školy v skafandroch. Táto úchyláčina je premiérovi vlastná a opakuje ju často. Prvý raz som si ju všimla, keď pred Bonaparte robil protesty proti Ficovi a nahnevanému davu púšťal veselú Terchovskú muziku, čím vyslovene sabotoval bojového ducha,
 • premiér prikázal občanom nosiť rúška, ale sám rúško nenosil na papalášskej svadbe svojej poslankyne, a potom, keď čísla pozitívnych vystrelili, vinil ľudí, že nedodržiavajú pravidlá,
 • premiér žiadal ľudí o 10000 lajkov, aby presvedčil svoju manželku a matku na vakcináciu,
 • premiér nazýval občanov múdrosráčmi alebo štekajúcimi psami,
 • sa premiér tešil, že nasral kopu ľudí a takéto dni on má rááád,
 • premiér po celoplošnom testovaní dal na facebook status, že 3600000 ľudí bolo začipovaných.

Premiér by si mal uvedomiť, že je zákonným predstaviteľom štátu a preto by jeho správanie malo byť dôveryhodné a predvídateľné. Mal by spĺňať požiadavky dôveryhodnosti a pravdovravnosti. Náš Matovič sa však javí ako príklad exemplárneho blbca, ktorý svojimi skutkami popiera, čo nariadil deň predtým, ktorý dramatizuje, aby na druhý deň zdieľal vtipy o trpiacich deťoch, ktorým to utrpenie nosiť masky v školách sám prikázal. Jeho duševné rozpoloženie je veľmi rozptýlené, ľahko prejde od hnevu k plaču, a keď vás chce oklamať, tak stíši hlas, aby vami začal manipulovať. Toto jednoznačne svedčí o jeho patologickej osobnosti a nevhodnosti zastávať riadiacu funkciu v štáte.

Mafián Matovič

Mafián je ten, kto má mafiánske spôsoby, a javí sa mi, že Matovič mafiánske spôsoby jednoznačne má. Mafiáni nútia konať svoje obete činy proti svojej vôli, používajú k tomu vyhrážky, nátlak, zastrašovanie, vydieranie, slovnú manipuláciu, účelové narábanie s faktami, klamanie, podvádzanie, podplácanie, ovládanie médií a iné nátlakové prostriedky. Správny mafián tiež kradne, obchádza zákony, mstí sa, odvádza pozornosť od svojej osoby, má vulgárny prejav, totalitné maniéry, biele kone a na rukách smrť svojich obetí. Napokon správny mafián má svoju mafiánsku organizáciu, kde autokraticky vládne capo di tutti i capa, bos všetkých bosov. Matovič viac alebo menej vykazuje všetky tieto znaky.

Matovičove mafiánske spôsoby:

 • Vyhrážky – Martin Daňo odokryl povahu Igora Matoviča dokonale, keď ho konfrontoval s realitou, a Igor Matovič sa mu za to vyhrážal, že ho zbije, konkrétne, že mu “rozbije hubu”.
 • Nátlak, zastrašovanie – Matovič pristupuje k občanom z pozície moci. Vyhrážal sa im, že netestovaní ľudia nedostanú plnohodnotnú zdravotnú starostlivosť. Týmto sa snažil presadiť svoju vôľu vyvolaním strachu u občanov o svoje vlastné životy.
 • Vydieranie – Matovič vydieral koalíciu svojou demisiou, ak sa zruší celoplošné testovanie.
 • Podvody – Matovič podvodne spracoval svoju diplomovku, podvodne nahral Procházku na nelegálnej nahrávke. Spomínajú sa aj Matovičove daňové podvody.
 • Biele kone – Matovič údajne predal svoju firmu bielemu koňovi, zamestnancovi, aby sa vyhol daňovým problémom. Javí sa mi, že tento modus operandi používa Matovič aj vo vláde, kde si vytvoril bieleho koňa Mikasa, aby sa sám zbavil trestnoprávnej zodpovednosti. V dôsledku toho tu máme obmedzovanie ľudských práv v núdzovom stave nie ZÁKONOM, ale Mikasovými vyhláškami.
 • Klamanie – Matovič klamal a klame neustále. Dokonca sa za klamanie aj verejne ospravedlňuje.
 • Kradnutie – Matoviča prezrádza najviac jeho “zlodej kričí, chyťte zlodeja”. Matovič navrieskal na Kičuru, že kradol na Hmotných rezervách, ale existuje dôvodné podozrenie, že sám Matovič zaviedol núdzový stav, aby sa antigénové testy mohli nakúpiť bez výberového konania u známeho jeho manželky, pričom malá firmička z Trnavy na tom zarobila milióny eur. Javí sa mi, že Matovič, aby túto krádež legitimizoval a spravil z nej akceptovanú normalitu, zopakoval tento čin, použijúc rovnaký modus operandi, a nakúpil nové antigénové testy ešte drahšie ako prvý raz u tej istej trnavskej firmy, hoci Sulík navrhoval kúpu napriamo za nižšiu cenu.
 • Ovládanie médií – Javí sa mi, že Matovič má dosah na masmédiá. Neviem, ako to robí, ale zjavné je, že meinstrímové média skáču, ako on píska. To, čo by v médiách nikdy neprešlo Ficovi, bez mihnutia oka prechádza Matovičovi, lebo meinstrímové médiá mlčia. Zaujímalo by ma, čím drží Matovič média za gule, že ho tak kryjú. Podplatil ich? Vydiera ich? Zastrašuje ich? Alebo ho podporujú len tak zo sympatií? Matovič sám bol majiteľom médií, možno majú médiá nejakú spoločnú dohodu?
 • Podplácanie – Matovič sa javí ako zbehlý v podplácaní (hoci aj legálnom, ale stále podplácaní). Keď potreboval dosiahnuť svoj cieľ a uskutočniť antigénové testovanie proti vôli všetkých, neváhal a vystúpil v televízii, aby predniesol svoju ponuku a lekárov v podstate “podplatil”. “Podpláca” ich aj teraz, keď im dáva desaťnásobný hodinový príplatok počas práce v tejto COVIDovej kríze. Urobil to teraz, urobil to predtým, to znamená, že je zvyknutý to robiť.
 • Vulgárny prejav – Matovič používa na zastrašovanie a slovnú manipuláciu nadávky. Odporcov nazýva múdrosráčmi alebo štekajúcimi psami, idiotmi, mafiou, fašistami. Používa slová ako nasrať alebo rozbiť hubu.
 • Smrť na rukách – Typický mafián má na rukách smrť svojich obetí. Aj Matovič má na svojich rukách priamu smrť minimálne dvoch ľudí. Matovič je zodpovedný za smrť generála Lučanského, pretože ako premiér krajiny zodpovedá za všetko, čo sa v štáte udeje. Aj dôchodca, ktorý umrel na infarkt, čakajúc hodiny bez vody v rade na antigénový test, je vlastne priama Matovičova obeť. Aj tí ľudia, ktorí v tých radoch odpadli a stratili vedomie, sú obete Matovičovho experimentu. A aj tí ľudia, ktorí sa v tých radoch nakazili Covidom a možno zomreli, sú Matovičovými obeťami.
 • Pomstichtivosť – o Matovičovej extrémnej posmtychtivosti sa vyjadril Richard Sulík.
 • Totalitné maniére – Matovič doslova sprosto zneuctil Ústavu SR a zneužil núdzový stav tak, že ho vyhlásil v plnom rozsahu bez špecifikovania oblastí, na ktoré sa uplatňuje. Týmto zneužil právomoc verejného činiteľa.
 • Chobotnica – Matovič má svoju organizáciu, ktorá vykazovala známky mafiánskeho vedenia. Tou organizáciou bolo jeho hnutie OĽANO, ktoré viedol ako capo di tutti i capi, ako bos všetkých bosov, ako autoritársky predseda, ktorý mal hnutie iba pre seba a pre úzky okruh svojej “rodiny”. Mám pocit, že jeho hnutie malo po dlhé roky okolo päť členov. Matovič nerozširoval počty členov svojho hnutia, aby ho mohol viesť ako eseročku alebo ako úzky “mafiánsky klan”, aby mal v ňom neobmedzenú moc, aby všetkých ostatných poslancov držal v šachu – “Nebudeš ma poslúchať? Na ďalšiu kandidátku sa už nedostaneš.” Až zákony Andreja Danka prinútili Matoviča rozšíriť členskú základňu OĽANO.
 • Odvádzanie pozornosti – Myslím si, že SMERu, ani ĽSNS nedochádza, čo to znamená, keď im Matovič nadáva do mafie alebo do fašistov. Myslím si, že Matovič im nadáva do mafie a fašistov preto, lebo sám si je vedomý, že je mafián, a ako zlodej kričí, chyťte zlodeja, tak mafián chričí, chyťte mafiána, a zase fašista kričí, chyťte fašistu. Myslím si, že Igor Matovič proste vie, že používa mafiánske praktiky, a preto sa snaží odviesť pozornosť od seba na druhých. Igor Matovič je zbehlý podvodník.

Kresťanská sekta a ohrozenie sekulárnosti štátu

A ako je úchylný a radikálny Matovič, rovnako úchylnú a radikálnu kresťanskú sektu si dotiahol so sebou. Nie nadarmo sa hovorí, že vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Dotiahol si pravicového fanatika zapleteného v Gorile, Posledného Križiaka. Za ministra zdravotníctva si vybral vyšinutého kresťanského proroka Krajčího, ktorému cez telo bublinkuje Duch Svätý. Ministerka spravodlivosti Kolíková vyzerá neustále nasratá ako nejaká lesba-traktoristka, ako to najodpornejšie a najradikálnejšie stelesnenie Sorosových otrokov. No a minister obrany Naď, ten sa zase podobá na chrobáka Truhlíka, najradikálnejšieho NATO-Hujera. Matovič so sebou dotiahol naozaj schopných mladých kresťanských radikálov, odhodlaných konať a meniť zákony a status quo a meniť charakter štátu na kresťanskú diktatúru.

Hrozí, že náš štát sa premení na náboženskú diktatúru. Už teraz majú biskupi nenormálne silný hlas, aj napr. ohľadom Covid pandémie. Všetko bolo zatvorené okrem kostolov. To kde sme? To akým právom? Katolícka cirkev ovládla školy, nemocnice, armádu, všade má nasáčkovaných svojich duchovných agentov. Ovládla charity, za štátne peniaze pomáha bezdomovcom. Uvrhla náš štát do otrockej zmluvy s Vatikánom. Cirkev má už aj svoju televíziu, rádio. Cirkev si u nás vytvorila taký štát v štáte. Ale nech si to majú, keby povolili iným náboženským smerom vytvoriť si to isté. Avšak práve katolícka mafia zabetónovala podmienky pre vznik nových cirkví v takom stave, že je prakticky nemožné pre iné duchovné smery, aby sa na Slovensku mohli registrovať. A tak si Katolícka cirkev zo Slovenska spravila svoju dojnú kravu a výsostnú dŕžavu. Dosť na to, že majú nakradnuté nenormálne majetky, ešte z nich ani neplatia dane. A pritom zákon vyslovene zakazuje občianskym združeniam, aby združovali náboženské organizácie. Teda legálne žiadna náboženská organizácia nemôže ani začať, aby sa rozvíjala a dosiahla podmienky na cirkevnú registáciu. A vypasení biskupi sa tešia a radujú a mastia svoje tučné bruchá a hlavne vačky, že ako si to dobre zariadili. A preto sa treba brániť.

Kto je za súčasný spoločenských a právny chaos vinný?

Matovič si vyrobil z Mikasa bieleho koňa, aby sa zbavil zodpovednosti. Mikas vydáva vyhlášky. Ako je možné, že Mikas si dovolil beztrestne vydať vyhlášku, že nosiť rúško musia aj tí ľudia, ktorým to zhorší zdravotný stav? Ako to, že ešte nezasiahla prokuratúra z pozície ex offo? Veď Mikas tu jasne ohrozuje zdravie ľudí, keď núti ľudí nosiť rúška, hoci im to môže zhoršiť zdravotný stav, možno aj ohroziť ich na živote. Ja sa fakt pýtam, kde je prokuratúra a prečo my sa tu musíme takto stresovať a chodiť protestovať proti Matovičovi a Mikasovi, keď ich už dávno mala zobrať polícia? Kde je prokuratúra, do riti!? Ako to, že ich ešte nezavreli?

Ak sa Matovič verejne prizná v televízii a úchylne sa ešte aj ospravedlní za to, že vytvoril nátlak na občanov, aby sa museli nechať plošne testovať a darovať tak svoj biologický materiál, opäť sa pýtam, kde je prokuratúra? Prečo ho po príhovore už nečakala polícia? Či tá koná expresne len vtedy, keď treba odsúdiť Matovičových odporcov a pokutovať ľudí za nenosenie rúšok? Ako to, že prokuratúra nezasiahla z pozície ex offo? Ako to, že Matovič ešte stále behá po slobode? Kde je prokuratúra? Veď v rade na testy zomrel človek! Kde je prokuratúra, do pekla?

A poďme ďalej, ako je možné, že prokuratúra nekonala z pozície ex offo, keď Matovič prinútil zdravotníkov počas celoplošného testovania obchádzať správne použitie antigénových testov, nakoľko tie boli určené iba pre príznakových pacientov? A ako je možné, že prokuratúra nekonala z pozície ex offo, keď Matovič vydával ľuďom právne záväzné modré certifikáty o ich COVID negativite, keď testy podľa výrobcu dokážu určiť negativitu iba u príznakových pacientov? Veď Matovič mohol týchto ľudí uviesť do omylu falošnou negativitou, ba dokonca aj falošnou pozitivitou, čím mohol spôsobiť všeobecné ohrozenie nezodpovedným správaním sa týchto ľudí, lebo falošne negatívni ľudia sa mohli cítiť bezpečne v kontakte s blízkymi na základe ich falošnej negativity a falošne pozitívni ľudia zase mohli čeliť perzekúciám štátu v prípade nedodržiavania karantény a navyše(!) falošne pozitívny človek si mohol myslieť, že on sa už COVIDOM nemôže nakaziť a preto sa tiež mohol kvôli tomuto dojmu správať nezodpovedne. Matovič sa týmto mohol dopustiť trestného činu hrubého nátlaku na zdravotníkov,uplácania a všeobecného ohrozenia. Prečo prokuratúra nekonala z pozície ex offo? Ako môže Matovič míňať štátne prostriedky na testovanie, ktoré je z návodu vylúčené na nepríznakových pacientov? Veď to je nehospodárne narábanie so štátnymi prostriedkami. To je, ako keby sme nakúpili tehotenské testy pre mužov za štátne peniaze. Je to nonsens. Kde je prokuratúra a prečo toto nevyšetruje z pozície ex offo? Kde je Najvyšší kontrolný úrad? Prečo prokuratúra nevyšetruje, že Matovič mohol modrým papierikom uviesť do omylu alebo neoprávnene perzekuovať státisíce občanov? Prečo toto nerieši prokuratúra?

Núdzový stav nie je ospravedlnením neprávostí vlády, ale, naopak, dôvodom na väčšiu prísnosť

Rada by som upozornila prokuratúru, že nesmie byť ospravedlnením ich nekonania núdzový stav a vážna situácia s Covidom. Práve naopak, omnoho prísnejšia a akčnejšia musí byť prokuratúra voči vláde počas núdzového stavu, lebo vláda počas núdzového stavu obmedzila občianske práva a viacej ako Covidu sa musíme báť potenciálneho nastolenia diktatúry pod pláštikom núdzového stavu. Preto vláde nesmieme odpustiť ani milimeter z jej zneužívania postavenia a situácie a okamžite musí nastúpiť prokuratúra pri každom náznaku zneužívania právomoci verejného činiteľa. Ak niekoho viním z toho bordelu a chaosu, ktorý na Slovensku vládne, tak je to prokuratúra. A ak je niekto hrdina dnešných dní, tak je to advokátka Krajníková, ktorá sa aspoň snaží ochraňovať zákonnosť.

Výzva roku 2021

Za najväčšiu výzvu roku 2021 považujem nutnosť odstaviť Matoviča a jeho kresťanskú sektu. Musíme spraviť všetko pre to, aby sme sa tohoto pomätenca zbavili. Musíme použiť všetky metódy, ktoré nám právne prostriedky umožňujú. Pri takejto vláde sa tu nedá fungovať štyri roky, lebo by sme sa tu, rozhádaní Matovičom, všetci pozabíjali.

Riešenie na cirkvi

Drahí priatelia, už čoskoro, niekedy vo februári, nastane spočítavanie obyvateľstva. Chcem vás upozorniť, že ak zaškrtnete, že ste katolík, tak Katolícka cirkev bude za váš krížik inkasovať štátne peniaze. Preto, ak nechcete, aby superbohatá Katolícka cirkev bola ešte bohatšia, môžete zaškrtnúť, že ste ateista, prípadne, ak nasledujete nejaký iný duchovný smer, tak zaškrtnite iný duchovný smer a môžete udať jeho názov. Niektorí sa napríklad prihlásia za pohanov. Alebo kresťania, ktorí sa necítia byť súčasťou cirkví, môžu zaškrtnúť INÉ a dopísať kresťan.

Riešenie na médiá

Ja som vymyslela geniálne riešenie na neobjektívne médiá. Asi isto viete, že väčšina meinstrímových médií neinformuje o dianí objektívne, naopak vydávajú sa za objektívne médiá a zneužívajú svoje dominantné postavenie na to, aby šikanovali manšie, oligarchami nedotované alternatívne média hanlivými nálepkami ako konšpiračné médium a podobne. A tu je aj odpoveď, aké je moje riešenie – nálepky. Štát prijme zákon o tom, že vytvorí pre médiá dve nálepky. Jedna bude OBJEKTÍVNE MÉDIUM a druhá bude ZAUJATÉ MÉDIUM. A na získanie nálepky OBJEKTÍVNE MÉDIUM budú musieť médiá spĺňať isté kritériá, ktorých spĺňanie bude kontrolovať RADA PRE MÉDIÁ, ktorá bude zložená z odborníkov aj laikov. Preskúmavať rozhodnutia RADY PRE MÉDIÁ by mali právomoc súdy. Kto by získal nálepku OBJEKTÍVNE MÉDIUM? Napríklad také médium, ktoré bude pravdivo informovať o konaní protestov a počte účastníkov na proteste. Ak nejaké médium bude informovať napríklad o prostestoch za slušné Slovensko a nadhodnotí počet zúčastnených, ale vôbec nebude informovať o protestoch ľudí proti Matovičovi alebo podhodnotí počet účastníkov, teda ak v obdobnej situácii zaujme zaujatý postoj, vtedy môže byť takéto médium napadnuté na RADE PRE MÉDIÁ a bude mu udelená nálepka ZAUJATÉ MÉDIUM. A túto nálepku by muselo toto médium priložiť ku každej svojej správe alebo k videu. Pozrite, ja som demokratický človek a cením si slobodu názoru, slobodu prejavu, preto by som si nedovolila cenzúrovať žiadne médium. Ale, keď už tu máme nejaké médiá, ktoré sa vydávajú za objektívne, ich pracovníci chodia po prednáškach a učia ľudí o hoaxoch a dezinformáciách, tak v prípade, že sa dokáže, že nie sú objektívne, musia to verejne deklarovať. A potom ľudia môžu povedať – v poriadku, je to správa z toho a toho ZAUJATÉHO média. Chápeme, že sú zaujatí, lebo sa rozhodli pre známku ZAUJATOSTI. Zaujaté médium môže plniť záujmy svojich oligarchov alebo mimovládok alebo zahraničných štátov. To je v poriadku, len, s čím mám ja problém, je, že nech sa tieto médiá nevydávajú za OBJEKTÍVNE, keď také nie sú.

Riešenie na mimovládky

Riešenie pre mimovládky by bolo to isté ako pre médiá. Mali by tie isté nálepky. Takže ak by nejaká mimovládka vystupovala príliš aktívne na obranu Afroameričana Georga Floyda, ale úplne vlažne za Slováka Jozefa Chovanca, dostala by nálepku ZAUJATÁ. A to je úplne v poriadku, ale tieto ZAUJATÉ mimovládky nedostanú štátne príspevky ani granty.

Riešenie na sociálne siete

Ďalej by som prijala zákon, že sociálne siete nesmú zmazať príspevok ani komentár, ktorý neodporuje zákonom SR. Týmto zabezpečíme ochranu slobody prejavu a teda aj demokracie. Porušenie tohoto zákona by sa trestalo masívnymi pokutami. A sociálnym sieťam, ktoré by odmietli sa prispôsobiť slovenským zákonom, by som obmedzila pôsobenie na slovenskom území. Lebo je predsa neprijateľné, aby sme tu mali sociálne siete, ktoré určujú pravdu. Pravdu určuje skúsenosť, dôkazy a na základe dôkazov súdy alebo budúcnosť. Sociálne siete v dnešnom svete prevzali kompetenciu súdov a sami určujú, čo je pravda a čo nie, čo je v rozpore so zákonmi a čo nie. Sociálne siete týmto prebrali na seba aj úlohu politických reklamných agentúr a strán. Avšak na sociálne siete sa nevzťahujú ani zákony o súdoch, ani zákony o politických stranách.

Želanie všetkého najlepšieho do Nového Roka

Rok 2020 hodnotím ako jeden z najhorších v mojom živote. Bol to stratený rok. Stratený v zmysle nenaplneného času a nevyužitých príležitostí. Avšak život ide ďalej a ja sa snažím v tom zle vidieť aspoň trochu dobra a vnímať to zlo ako príležitosť pre iné aktivity, na ktoré by som za iných okolností nemala toľko času. Majme dotyk so stromami, aby sme získali pokoj mysle a múdrosť. Tak nám držím palce, aby ten rok 2021 bol lepší ako ten minulý.

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *