Vážení, práve prebieha ščítavanie obyvateľstva. Je dobré vedieť, koľko nás je, ale ešte lepšie je vedieť, koľko nás je Slovákov a k tomu pohanov.

Vzhľadom na to, aká je doba, započítala som sa nielen za Slovenku, ale aj za Rusku. Najnovší sčítavací formulár totiž umožňuje pridať si druhú národnosť.

Prečo som si zvolila druhú národnosť práve ruskú?

Naše Slovensko prišlo o Podkarpatskú Rus a preto aj toto územie môžno vnímať ako naše, slovenské. Aby som k nemu vyjadrila príslušnosť, pridala som si druhú národnosť ruskú. Myslím si, že moju ruskú národnosť ocenia najmä takí americkí jastrabi ako náš minister obrany Jaro Naď. Ten sa isto poteší, keď sa zo dňa na deň objaví na Slovensku tridsaťpercentná ruská menšina.

Určite sa bude veľkosť novej ruskej národnosti premietať aj do kultúrnej podpory tejto menšinovej kultúry napríklad z fondov Ministerstva kultúry. Bude dobré, keď sa iné menšiny, vrátane tej maďarskej, podelia napríklad s ruskou menšinou.

Prečo pohanka?

Prečo som sa prihlásila k Pohanskej Slovenskej Cirkvi? Lebo Rodné Duchovno je omyl a nepochopenie pôvodného pohanstva. Keď sa to hodí, vydáva sa za filozofický “vedomecký” smer, skryto sa vydáva za náboženský smer. Kto sa chce prihlásiť k pohanstvu a vyvážiť tak cudzorodé kresťanstvo, ktoré duchovne zotročuje Slovensko, môže tak spraviť tým, že zaklikne Iné vierovyznanie a doplní, čo chce. Ja som zvolila pohanstvo, aby som vyvážila rímskokatolícke duchovné zotročovanie.

Ak by niekto chcel zmeniť svoj už vyplnený formulár kvôli nejakej veci, s ktoru nesúhlasí, alebo kvôli tomu, že sa pomýlil, dá sa to riešiť opakovaným vyplnením formulára. Podľa informácií z callcentra sa vám to podarí druhý raz, ale nie tretí raz.

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *